Boiska sporotwe / renowacje
 
 Każde boisko sportowe wymaga stałej i fachowej opieki. Aby nadać nowe życie i wrócić dawną świetność zaniedbanej murawie wystarczy kilka prostych zabiegów. Po konsultacjach z klientem i ocenie stanu istniejącej nawierzchni , możemy zaproponować Państwu kilka prostych zabiegów, które sprawią, że murawa sportowa odzyska dawną świetność.

 Dzięki zastosowaniu profesjonalnych nawozów i odpowiednich mieszanek traw przystosowanych specjalnie do boisk sportowych, w krótkim czasie i przy niewielkich kosztach możemy zregenerować zniszczoną nawierzchnię boiska.

 Wiosną i na jesieni naszym klientom proponujemy zabieg wertykulacji, która poprawia napowietrzenie gleby, absorpcję wody i przeciwdziałała tworzeniu się filcu. Dzięki wertykulacji połączonej z nawożeniem, zdecydowanie pooprawia się jakość i kondycja młodej trawy.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywanie w pamięci Twojej przeglądarki. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.