Boiska sporotwe / zakładanie
Idealna nawierzchnia jest kluczem do zwycięstwa. Bo czy jest coś co motywuje piłkarzy bardziej niż perfekcyjne boisko, które jest dumą ich klubu?

Piękna sportowa murawa
to marzenie każdego prezesa klubu i jego zawodników. Niestety każdy wie, że mimo najlepszych chęci i potężnych nakładów finansowych oraz ciężkiej pracy, często efekt bywa niezadowalający. Do założenia sportowej murawy i jej utrzymania na bardzo wysokim poziomie, potrzeba olbrzymiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Pragniemy podzielić się z Państwem naszym kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i tworzenia idealnych powierzchni trawiastych i zaoferować nasze usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudno jest pozyskać fundusze na utrzymanie boiska, dlatego też stworzyliśmy program, dzięki któremu za stosunkowo niewielkie pieniądze uzyskają Państwo doskonalą murawę sportową. Współpracujemy z najlepszymi firmami w Europie, które oferują najwyższą jakość nasion traw, systemów nawadniania i wieloskładnikowych nawozów najwyższej jakości.

Aby stworzyć idealne boisko oferujemy nasze usługi w następującym zakresie:

Każde boisko jest inne, dlatego prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli przyjechać do Państwa i ocenić zakres prac i kosztów, które zagwarantują wymarzoną murawę sportową.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywanie w pamięci Twojej przeglądarki. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.