O nas
 

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. 

 

 Założycielami firmy są Kinga i Wojciech Ogiński. Wśród Zieleni funkcjonuje na rynku już od 1998 roku

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Działamy na zlecenie klientów indywidualnych, firm, instytucji oraz miast.   

 O naszym fachu i profesji świadczą liczne realizacje, w tym stworzone przez nas ogrody prywatne, publiczne tereny zieleni, oraz obiekty sportowo - rekreacyjne.

Kształtujemy krajobraz i tworzymy ogrody przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz odpowiednio wykwalifikowanej kadry zawodowej.

  Pracujemy szybko i wydajnie, a efekt końcowy naszych działań zawsze zadowala zleceniodawców, dostarczając również nam wiele satysfakcji z wykonywanej pracy.

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów pomagając im stworzyć piękny i unikatowy ogród, który w 100% spełni ich oczekiwania.

 Wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość wykonywanych usług może potwierdzić wielu naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Krajobraz, który wychodzi spod naszej ręki, tworzymy z pasją i pełnym profesjonalizmem. 


Zapraszamy do współpracy.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywanie w pamięci Twojej przeglądarki. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.